kwietnia 20, 2020

Odbyciaki, czyli nowe maskotki w supermarketach! cz.2

Zbieraj naklejki i wymieniaj je na Odbyciaki!  
 To już kolejna edycja tych wyjątkowych maskotek i kolejna porcja opisów moich ulubieńców 💔
Tym razem skupie się na tych, którzy bardzo ładnie potrafią zaburzać pewność siebie i co gorsza, sprawia im to przyjemność.

1. Odbyciak Dosrywacz
Pojawia się wtedy gdy masz cięższy dzień, coś Ci się nie udało lub po prostu masz zły humor. Czai się i czeka tylko na odpowiedni moment, żeby powiedzieć Ci jakie to Twoje życie nie jest beznadziejne i to co robisz jest bez sensu, ogólnie to najlepiej przestań robić cokolwiek, bo i tak Ci nie wyjdzie. Dla niego liczą się tylko Twoje porażki. Traktuje je jak moment celebracji, istne święto do postawienia się w bardziej korzystnej sytuacji, pokazania jaki to on nie jest wspaniały i przede wszystkim lepszy od Ciebie.

2. Odbyciak Houdini
 Zawsze zarzeka się, że jest Twoją podporą i on to dla Ciebie z mostu skoczy! Przeżywacie razem każda radosną chwilę. Lecz gdy już do tego skoku z mostu przychodzi to nagle... 
no może z tym mostem przesadziłam, ale powiedzmy, że masz gorszy dzień i szukasz wsparcia, odrobiny otuchy, to on nagle znikna. Zawsze u twego boku, gdy Ci się wiedzie, ale gdy spotyka Cię coś złego to nagle odpala mu się technika magika, co pojawia się i znika.

3. Odbyciak Bajkopisarz
Ten to ma wybujałą wyobraźnię! Och, tylko pozazdrościć mu tych przygód, cudownych chwil i wszystkich sukcesów. A czego on nie ma, a czego on nie widział, a czego on nie próbował, a kogo on nie zna, a Ty? A Ty, to tam gówno widziałeś i życia nie znasz.
 Tyle gadania z nim.

4. Odbyciak Podpierdallando
Z tym zawodnikiem, każdy miał do czynienia. Mowa tu o naszym wewnętrznym krytyku. Nazywany destrukcyjnym nawykiem umysłu, bo sami sobie takiego Podpierdallando przygarniamy i jeżeli dobrze go karmimy (negatywnym myśleniem) to rośnie jak na drożdżach. Po pewnym czasie nie będzie już potrzebował więcej pożywienia, bo sam świetnie sobie poradzi. Będzie kopał dołki pod Twoimi motywacjami, celami życiowymi i planami, zawsze znajdzie coś co można zepsuć, a gdy przyjdzie Ci na myśl  wprowadzenie zmian to zakręci swojego bujnego wąsa i z przyjemnością powie Ci, że "NIE DASZ RADY"

***
Pewnie nie jedna osoba już nazbierała tyle naklejek, że mogłaby odebrać całą kolekcję i jeszcze kartę stałego klienta do tego, jednak dajmy trochę na wstrzymanie, 
bo nie warto.

 Jeśli jeszcze nie znasz Odbyciaków z pierwszej edycji kliknij TUTAJ
Jeżeli spodobał Ci się wpis i masz w swojej kolekcji jakiegoś "fajnego" Odbyciaka, podziel się nim ze mną na facebooku lub instagramie ;)


2 komentarze:

  1. Super, z humorem i dystansem jak każdy teraz z nas mocno potrzebuje. 😂Serdecznie pozdrawiam i zdrówka zycze

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra zabawa. Super inicjatywa. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Zielona Jagoda , Blogger