stycznia 04, 2020

Odbyciaki, czyli nowe maskotki w supermarketach!

Zbieraj naklejki i wymieniaj je na Odbyciaki! 
Za 50 naklejek otrzymasz maskotkę Odbyciaka, a za 25 możesz już odebrać darmową książkę "Jak zostać Odbyciakiem"!
To takie proste!

Przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza pozwoliła na stworzenie wręcz idealnego zestawu pluszaków z najwyższej jakości materiału. Kolekcja tych wyjątkowych maskotek przygotowywana jest z pasją i dokładnością już od kilkunastu lat, tak abyś mógł cieszyć się nimi w każdym momencie swojego życia.  Łączy ona w sobie tradycję, doskonałość oraz wszystkie najmniej potrzebne cechy z ludzkiej natury.
Z dnia na dzień Gang Odbyciaków rośnie, ale chciałabym przedstawić Wam kilka z nich.

1. Odbyciak Gówno Burzak
Pojawia się nagle, nie wiadomo skąd. Jest niczym bohater, jednak w głębi duszy ma tylko jeden plan, zrobić największy burdel i zniknąć. Ten typ spotkasz na imprezach u znajomych lub na spędach rodzinnych, jednak jego ulubionym miejscem jest internet. Buszuje on na różnych forach lub grupach internetowych i gdy tylko przydarzy się okazja, atakuje. W świecie realnym tworzenie złudnego zainteresowania oraz zaufania z jego strony to najczęstsza zagrywka. Potrafi on skłócić ze sobą grupę znajomych, robiąc syf, po czym odejść, jak gdyby nigdy nic. Sprzątanie potem tego bajzlu i wyjaśnianie sytuacji wymaga nie lada wytrwałości.

2. Odbyciak Pesymisra
Każdy go kiedyś spotkał. To właśnie ten typ wprowadza popłoch i stres. On nigdy nie da rady, nie może, za bardzo się boi i wszystkie najgorsze sytuacje to on przeżył. Najmniej nauczony, najsłabszy we wszystkim i ma prorocze wizje, że będzie źle i tylko źle. Przygotowuje Cię na najgorsze, przypomina, że i tak będziesz niedobrze i tylko czeka, aż coś się zesra, żeby powiedzieć "a nie mówiłem?"

3. Odbyciak Wszechsrający
To ten co zawsze ma rację. Nigdy nie pozwala dojść Ci do słowa, bo on wie lepiej. Wszystko co powiesz, będzie wykorzystane przeciwko Tobie, a tylko spróbuj się pomylić, to będzie Ci to wypominał przez lata. Odbyciak Wszechsrający zna odpowiedź na każde pytanie i wypowie się na każdy temat. Nigdy nie przyzna się do błędu, bo taka rzecz w jego słowniku nie istnieje. 

4. Odbyciak Toksryna
Jest zdecydowanie ojcem wszystkich Odbyciaków. Z początku wydaje się być normalny, jednak z czasem uświadamiasz sobie, że jego obecność źle na Ciebie wpływa. On wmawia Ci, że jesteś nikim i wszystko co robisz jest nieefektywne. Odbyciak Toksryna bardzo mocno przywiązuje się do ofiary i ciężko go potem wyrzucić z życia. Działa on na wszystkich możliwych frontach, atakuje fizycznie i psychicznie, co sprawia, że stajesz się bezsilną, małą istotą.


 To tylko kilka z nich, ale coś czuję, że na tym się nie skończy...
Jeżeli spodobał Ci się wpis i masz w swojej kolekcji jakiegoś fajnego Odbyciaka, podziel się nim ze mną na facebooku lub instagramie ;) 

Kolejna edycja Odbyciaków znajdziesz TUTAJ

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zielona Jagoda , Blogger